FacebookInstagramWebsites for Photographers
Najlepsi fotografowie ślubni z całego świata na MyWed
Kim jesteśmy? 
Magda i Julita – razem tworzymy nową markę. Jesteśmy pasjonatkami fotografii, która wiele lat temu stała się naszą pasją i sposobem na życie. Jesteśmy również znajomymi od lat, lecz nie poznałyśmy się dzięki fotografii. Nasze drogi skrzyżowały się jeszcze na początku studiów i od tego czasu, czyli od ponad 11-stu lat, stale utrzymywałyśmy ze sobą kontakt i przeżyłyśmy wspólnie wiele bardzo ważnych dla nas  chwil.   
 
Przez te lata, każda z nas zajmowała się fotografią – ostatecznie obydwie rzuciłyśmy swoje prace w korporacjach i zdecydowałyśmy się zacząć życie na własnych warunkach, poświęcając się w 100% fotografii. Obydwie wspierałyśmy się też w wielu niełatwych momentach, co bardzo wzmocniło nasze relacje i nas.
 
Po latach, z bagażem pięknych fotograficznych doświadczeń, postanowiłyśmy połączyć siły. Obydwie wiele razy myślałyśmy o tym, lecz dopiero niedawno nadszedł moment, w którym postanowiłyśmy zrobić wszystko, aby ten plan zrealizować :) Udało się! 
 
Na początku 2016 roku powstał nasz team "SAVE A DREAM". Łączymy w nim naszą pasję związaną z fotografią, wiedzę i doświadczenie.
 
 
Każda z nas ma w swoim dorobku zawodowym ciekawe projekty fotograficzne i niezwykłą historię:
 
Magda – pracuje przy realizacji różnych kampanii reklamowych, zrealizowała wiele sesji modowych dla znanych projektantów, sesji produktowych, wizerunkowych i korporacyjnych.  W jej portfolio znaleźć można m.in. wielu uznanych aktorów (m.in. Bruce’a Willisa), muzyków, sportowców i dziennikarzy telewizyjnych. Specjalizuje się również w realizacji niezwykłych reportaży ślubnych. Za jedną ze swoich najbardziej emocjonujących sesji, uważa reportaż z narodzin dziecka, który był przeżyciem nie do opisania i wartym powtórzenia! Prywatnie pasjonuje się fitnessem, co zaowocowało otrzymaniem tytułu Fitness Motywatora 2015 r.
 
Julita - współpracuje z prasą i zawodowo specjalizuje się w fotografii portretowej oraz reporterskiej. Dzięki swojej niezwykłej pracy, wykonuje sesje zdjęciowe, w których biorą udział czołowi polscy politycy, aktorzy, piosenkarze. W swoim portfolio ma też wyjątkową sesję z Prezydentem RP:) Dokumentuje również najważniejsze polityczne i społeczne wydarzenia krajowe. Jest jedną z bardzo nielicznych kobiet – fotoreporterów w Polsce. Jej zdjęcia regularnie pojawiają się w  opiniotwórczych gazetach i w Internecie. Natomiast prywatnie najbardziej lubi sesje…’brzuszkowe’ i dziecięce:) Zanim wzięła aparat do ręki, by robić fotoreportaże z protestów i strajków, przez wiele lat pracowała jako Dyrektor Administracji.
 
Mając różnorodne i szerokie doświadczenie zawodowe i życiowe jednocześnie, ogromnie cenimy pracę dla Was, ludzi, którzy po prostu zapragnęli zachować na pamiątkę swoje najważniejsze w życiu chwile, takie, które mają zostać w Waszych sercach na zawsze.
 
Obydwie realizujemy sesje: rodzinne, ślubne, ciążowe, sesje dziecięce, fotografie portretowe -  prywatne i biznesowe, modowe, akty i inne. Zajmujemy się też szkoleniami z zakresu fotografii i obróbki graficznej zdjęć dla osób, które chciałyby zacząć swoją przygodę z fotografią. Mamy do dyspozycji własne piękne i wygodne studio  w niedalekiej odległości od Centrum Warszawy.
 
Połączenie naszej wiedzy i doświadczeń w team SAVE A DREAM daje nam nieograniczone możliwości. Jesteśmy otwarte na wszelkie propozycje współpracy fotograficznej!
 
Mamy nadzieję, że to, co razem zaczynamy tworzyć dostarczy Wam wiele przyjemności wizualnych i będziecie do nas często zaglądać :) 
 
Pozdrawiamy i zapraszamy :)
 
Magda & Julita 

Miałysmy przyjemność współpracować z:

 

BRUCE WILLIS          SOBIESKI SP. Z O.O.          RINA COSSACK

TERESA ROSATI       DIVA POLAND                    DIVA RUSSIA

VENESSA                   WESTMARK                        TVN24

ENEL-MED                  NOBLE BANK                      MEDEL

FORTIS BANK             MPG                                    MAKE UP STORE

BABY HOLIDAY           CZD                                     IMID

JO-LI                           VENTANA                             X-TRADE BROKERS

BUT S                          TP S.A.                                WIELKIE JOŁ

X-PONDCARD              SAP                                    SIR ARTHUR

SOBIESKI DESIGN      EWA MAKARA DESIGN       APTEKA SŁONECZNA

A+ D                            ART PROMOTION GROUP     WENDY

YONELLE                       SIWY DYM s.c.                    FIUU FIUU DAY SPA

AXA ASSISTANCE          WHEELS SYSTEMS              ROOTS PR